ku Bogu
ku Bogu
Objawienia z Tre Fontane. Autobiografia niedoszłego zabójcy Papieża. R1
Loading
/
Objawienie opisane w tej książce (ukaże się ona niedługo w naszym wydawnictwie)  miało miejsce we Włoszech niedługo  po zakończeniu II wojny światowej. Bruno Cornacchiola, komunista i aktywny członek Adwentystów Dnia Siódmego, wybrał się z trójką swoich dzieci do Tre Fontane, okolicy położonej w południowej części Wiecznego Miasta. Bruno całym sercem nienawidził Kościoła, uważając go za synagogę szatana. Podczas wojny domowej w Hiszpanii, przebywając w Toledo, nabył nawet sztylet, na którym wygrawerował napis: Śmierć Papieżowi! Ofiarą Cornacchioli miał być Ojciec Święty Pius XII. Planowany przez niego zamach jednak nie doszedł do skutku z powodu nadprzyrodzonego spotkania z Najświętszą Maryią Panną w Grocie przy Tre Fontane w kwietniu 1947 roku. „Piękna Pani” wyraziła niezadowolenie postawą rzymskiego tramwajarza: Prześladujesz mnie. Dość już! i nakazała Brunonowi powrócić do wspólnoty Kościoła Katolickiego. Od tego momentu życie Cornacchioli uległo diametralnej przemianie, podobnie jak stało się to w przypadku Szawła po spotkaniu z Jezusem Chrystusem na drodze do Damaszku
☑️ ZOBACZ JAK możesz nas wesprzeć:

☑️ POMÓŻ NAM OSIĄGNĄĆ jak najwięcej SUBSKRYBENTÓW na Spotify!

☑️ NIE ZAPOMINAJ, że możesz się przyczynić w ZNACZĄCY sposób do rozpowszechnienia naszych treści jeśli nas pozytywnie ocenisz!

Dziękując za Twoje wsparcie proszę Cię również o modlitwę, Mszę Świętą, Komunię Świętą (w moich intencjach). PAMIĘTAJ, że jestem na I linii ognia i bez Twojego osobistego wsparcia i wstawiennictwa nie będę mógł działać!

fundator i założyciel kanału „ku Bogu”
Igor Nadolski

kanał YouTube prowadzi fundacja „ku Bogu” z siedzibą w Łodzi
ul. Telewizyjna 1

NUMERY KONT DO WSPARCIA NASZEJ PRACY:
IBAN/BIC – BPKOPLPW

☑ PLN: PL47 1020 5226 0000 6702 0802 8161
☑ EUR: PL92 1020 5226 0000 6002 0802 8179
☑ USD: PL94 1020 5226 0000 6902 0802 8187
☑ PAYPAL: https://www.paypal.me/KuBoguPL

Nawróciłeś się dzieki słuchaniu treści na naszym kanale? Podziel się z nami!
Chcesz poprosić społeczność o modlitwę?
– skontaktuj się z nami: