Szczęść Boże,

Z radością informujemy, że uruchomiliśmy nowe konto Spotify, na którym możecie posłuchać swoich ulubionych audiobooków na tematy duchowe! Chcemy, abyście mogli czerpać jak najwięcej z naszej oferty, dlatego stworzyliśmy to miejsce, które ma na celu pogłębienie Waszej wiary oraz dostarczenie wartościowych treści w przystępnej formie.

Nasze konto na Spotify jest starannie dobrane, aby zapewnić różnorodność treści, które zaspokoją potrzeby każdego słuchacza. Znajdziecie tam audiobooki, które poruszają szeroką gamę tematów, od teologii, poprzez historię Kościoła, aż po duchowe przewodniki i modlitwy. Wśród dostępnych pozycji znajdują się klasyczne dzieła chrześcijańskie, które pomogą Wam lepiej zrozumieć i zgłębić Waszą wiarę.

Dzięki naszemu nowemu kontu Spotify możecie słuchać wartościowych treści wszędzie tam, gdzie jesteście. Niezależnie od tego, czy jesteście w domu, w drodze do pracy, czy podczas treningu, macie dostęp do inspirujących i budujących treści.

Ponadto nie ma na nim irytujących reklam i przerw. Chcemy, aby nasz kanał stał się Waszym codziennym towarzyszem, wspierając Was w duchowym rozwoju i dając Wam możliwość spędzenia czasu z Bogiem w każdej chwili.

Aby zacząć korzystać z naszego konta Spotify, wystarczy kliknąć w poniższy link i zacząć nas śledzić ze swojego konta: