Wesprzyj nas

Fundacja „ku Bogu” od 10 lat, utrzymuje się głównie z ofiarności waszego serca.

Dlaczego warto nas wspierać?

Owocami naszej pracy są tysiące łask, które otrzymali nie tylko nasi darczyńcy, ale wszyscy korzystający z naszej pracy. Świadectwa nawróceń, najprzeróżniejszych łask otrzymanych, wzruszające komentarze, są na to dowodem.

Stworzyliśmy tysiące audiobooków z modlitwami, książkami katolickimi które udostępniamy na platformie YouTube bezpłatnie, dla każdego kto chce słuchać Słowa Bożego. Nasze wydatki to dziesiątki tysięcy godzin pracy na specjalistycznym sprzęcie, opłaty licencyjne programów i bibliotek wizualnych i muzycznych online, pełna obsługa prawna i księgowa fundacji, koszty podróży, utrzymania wielu wolontariuszy, regularnej wymiany sprzętu, wg współczesnych standardów, oraz podatki za to wszystko. Są to olbrzymie koszty co miesiąc.

Dlatego jeśli słuchasz naszych audiobooków, jesteś nam wdzięczny, jeśli pomogliśmy Tobie lub Twoim bliskim, jeśli chciałbyś aby Twoja pomoc przyczyniła się do czynienia dobra w sieci, zapraszamy Cię do konkretnego wspierania naszej małej organizacji. Każda moneta, każdy grosz darowizny, pozwala nam działać dalej. Za waszelkie dary modlitwy i dary finansowe – wielkie BÓG zapłać !

Jeśli reprezentujesz firmę i chciałbyś nas wesprzeć, napisz do nas, by poznać konkretne potrzeby fundacji: kuBogu@kuBogu.com.pl