Szczęść Boże,

Cieszę się, że udało się po 6 miesiącach ukończyć pracę nad jednym z najlepszych audiobooków w historii kanału „ku Bogu”. Zapraszam do słuchania!

Bądźcie świadkami odwiecznej walki dobra ze złem, prawdy z fałszem, szlachetności z nikczemnością. Zobaczcie jak dzieje świata zostały ukształtowane przez ufających Bogu ludzi, którzy musieli walczyć z niezliczonymi przeciwnościami losu, przezwyciężać wady i pielęgnować cnoty, brać odpowiedzialność za los własny oraz tych powierzonych im w opiekę. Poznajcie ich dzieje i przemierzcie ścieżki po których prowadził ich nasz Pan jezus Chrystus, byście tak jak oni, mogli się stać Jego Świętymi Wojownikami.

– Będziesz czcić Chrystusa, to umrzesz. W takim razie nie bez żelaza w ręku. Z pewnością życie to radosna rzecz – pić w rześkim powietrzu, widzieć twarze swoich ziomków, spoglądać na kwiaty na wrzosowisku i światło na błękitnych wzgórzach w oddali. Nie palę kadzidła ani nie oddam życia za człowieka, Cezara czy Augusta. Nie umrę dopóki nie będę musiał, a i wtedy nie samemu. Rozsierdza mnie myśl o tym, że będąc tak licznymi, nie zadali ciosu dla Chrystusa i dla radości wolnego człowieka. Co powiesz na to, Boży mężu?”

Posłuchajcie historii o dzielnych generałach i herosach chrześcijaństwa broniących świętych miejsc przed hordami najeźdźców i barbarzyńskich wodzach porzucających swe dzikie zwyczaje, gdy tylko oświecił ich Chrystus. Poznajcie opowieści o czcigodnych świętych mężach głoszących Ewangelię i troszczących się losem wszystkich potrzebujących, o dostojnych władcach, którzy nad własną dumę przedkładali dobro poddanych, a także prostych ludziach, ofiarujących swoje niezwykłe talenty w służbie innym…

Książka wydana w Wydawnictwie 3 DOM autorstwa William’a Canton’a

Czyta: Marcin Nowakowski

Muzyka: Marcin Nowakowski

produkcja: Ad Deum Sp. z o.o. © Ad Deum Sp. z o.o.

AD 2024

Z Panem Bogiem

IN